Car detailing - ABC

Zamiast starego ręcznika….czyli innowacja w car detailingu.

Jeśli chodzi o szeroko pojętą kosmetyką samochodową na pewno ciekawostką będą wszelkie opcje innowacyjne. Pomysłowość entuzjastów i profesjonalistów, którzy ciągle chcą swój warsztat pracy poprawiać. Dąży się do osiągania jak najlepszych efektów.

Innowacyjność chemików, którzy ciągle pracują nad nowymi formułami, albo też poprawiają te już istniejące. Dochodzi do tego również nieszablonowość w tworzeniu nowych rozwiązań przez techników oraz twórców z brandów, które będą kojarzone z auto – detailingiem. Jeszcze kilka sezonów temu praktycznie nikt nie słyszał o płynach, które mogą usuwać zanieczyszczenia metaliczne. W tym zakresie świetnym produktem był Iron X. Dziś środki takie są już podstawą dla czyszczenia dokładnego samochodu. Jeszcze kilka lat temu do grona doskonałych produktów i lśniących lakierów weszła glinka.

Car detailing

Jeśli chodzi o car detailing z roku na rok mamy coraz więcej atrakcyjnych propozycji, na które można zwracać uwagę. Dostajemy coraz więcej ciekawych detali, cenimy sobie niekonwencjonalne projekty. Ciekawi nas jak na tym tle może wyglądać również taki produkt jak Microfiber Madness. To opcja, która albo podbije rynek i będzie hitem roku albo też może się stać również klapą dekady.

O co więc będzie chodziło?

Tak naprawdę chodzi o wodę, które wycieka z kilku zakamarków, które mogą zepsuć efekt perfekcyjnie umytego samochodu. Pewnie wiele osób ma w pamięci sytuacje, w których biegamy wokoło teoretycznie już czystego i suchego samochodu. Jednak ciągle gdzieś z zakamarków ta woda się pojawia i tym samym tworzą się krople.

Produkty pielęgnacyjne do auta

I jak się tego pozbyć?

Pomysłów jest bardzo wiele. Chodzi właśnie o to co ma nam dawać detailing, który ma skupiać się na tym co najważniejsze. Tutaj chodzi o szczególną precyzję i dosłownie każdy, nawet najmniejszy element takiego rozwiązania estetycznego.

Dlatego właśnie pojawia się ciekawa opcja a więc chłonne ręczniki, w których znajdują się super mocne magnesy. Tak właśnie pojawił się na rynku gadżet określony jako

Microfiber Madness – Dropnetic

To zupełnie nowa propozycja na rynku, trudno powiedzieć jak się przyjmie. To nawet coś nieco szalonego. Z takim elementem testy odbywały się nawet do 100 km na godzinę. Widać, że ten produkt z roku na rok staje się hitem na światowych rynkach. Jeśli chodzi o ten produkt pakowany jest w woreczek w dwóch rozmiarach. Pewnie na ocenę produkty trzeba jeszcze trochę poczekać, aż wprowadzony będzie już do masowej sprzedaży. na tą chwilę to wszystko co się dowiadujemy to właściwie wyłącznie pomysły na ten produkt i jego zastosowanie a także zalety jakie ma za sobą nieść, a jak to się rozwinie od strony praktycznej może być różnie.