Kosmetyka i pielęgnacja samochodu

Jaki zapach California Scents wybrać ?

California Scents to marka obecna na rynku od wielu lat. Zdążyła zyskać przychylność wielu konsumentów, których urzekły intensywne i przyjemne zapachy, jakie oferuje ten producent. Kto bowiem nie chciałby, aby w jego samochodzie zawsze unosił się przyjemny zapach? Właśnie temat zapachów jest przedmiotem tego artykułu. Jaki zapach marki California Scents wybrać? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Caifornia Scents posiada w swojej ofercie 19 różnorodnych zapachów. Wśród nich znajdziecie zarówno eleganckie zapachy przywodzące na myśl perfumy, lub zapach nowego samochodu, ale także intensywne, słodkie zapachy owoców, czy nawet gumy balonowej! Zapach unoszący się w samochodzie nie jest tylko przyjemnym dodatkiem. Stanowi on bowiem ważny czynnik wpływający na styl jazdy kierowcy, często pomijany przez użytkowników. Odpowiednio dobrany zapach samochodowy pomaga nam skoncentrować się i wyostrza nasze zmysły, podczas, gdy zbyt słodkie nuty rozleniwiają nas i odprężają, co nie jest pożądanym efektem podczas jazdy samochodem. Zapach nowego samochodu sprawia, że bardziej koncentrujemy się na jeździe, aby zapobiec uszkodzeniu samochodu, podczas, gdy zapachy bazujące na aromatach potraw powodują, że stajemy się bardziej agresywni za kółkiem. Wynika to z gry jaka zachodzi pomiędzy naszym mózgiem, a unoszącymi się wokół aromatami. W efekcie możemy podzielić zapachy na bezpieczne i niebezpieczne dla kierowców.

Zapachami bezpiecznymi możemy nazwać intensywne, cytrusowe i owocowe aromaty, które pobudzą nas do działania i zapobiegną zmęczeniu podczas jazdy. Możemy również wliczyć tu zapach nowego samochodu, który wzmaga koncentrację, czy aromaty bazujące na goździkach, kawie, cynamonie, czy innych intensywnie pachnących przyprawach. Sprawią one, że samopoczucie kierowcy poprawi się, jednak nie straci on koncentracji i skupienia.

puszka california scents

Do niebezpiecznych zapachów możemy zaliczyć każdy zapach związany z jedzeniem, gdyż powodują one wzmożoną agresję kierowców, podświadomie stymulując poczucie głodu. Kolejnymi niebezpiecznymi zapachami są zapachy bazujące na ziołach i słodkich woniach orientalnych. Otępiają one umysł i relaksują zbytnio kierowców, czasami mogą przyprawić o zawrót głowy. Mogą być więc potencjalnym zagrożeniem dla kierowcy.

Możemy również mieszać ze sobą poszczególne zapachy, tworząc własne kompozycje, jednak warto pamiętać o powyższej klasyfikacji. Możemy więc przykładowo zmieszać ze sobą aromaty Newport New Car i Golden State Delight. Łączymy w ten sposób zapach nowego samochodu ze słodkimi, relaksującymi nutami, co daje dość bezpieczne połączenie, które nie otępi kierowcy a pozwoli się odprężyć podczas jazdy.

Aby zweryfikować, czy dany zapach nam odpowiada, najlepiej ściągnąć wierzchnie, czarne wieczko z puszki California Scents i potrzeć naklejony na jego szczycie próbnik. Uwolnimy tym samym aromat zawarty wewnątrz puszki, nie zużywając jej. California Scents to najlepszy wybór, jeśli poszukujecie trwałych i intensywnych zapachów do samochodu, a szeroka gama produktów tej marki z pewnością trafi w gust każdego miłośnika motoryzacji!